دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
1398/06/30 تحریم ها دلیلی برای توقف فعالیت های اقتصادی نیست
تحریم ها دلیلی برای توقف فعالیت های اقتصادی نیست
استاندار اصفهان اظهار داشت: اگرچه تحریم ها و فشارهای اقتصادی استکبار جهانی بر تولید و فعالیت های اقتصادی اثرگذار است اما این موارد دلیلی بر توقف فعالیت های اقتصادی نیست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر عباس رضایی در جلسه مجمع نمایندگان استان که در شهرستان خمینی شهر برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه با حضور مسئولان ذیربط شهرستان خمینی شهر برای هماهنگی هرچه بهتر طرح و برنامه های این شهرستان با مدیریت استان تشکیل شد.

وی ادامه داد: در این جلسه مسائل مربوط به این شهرستان و طرح های کلان استان همچون جاده های مواصلاتی، رینگ چهارم حفاظتی استان مطرح و دراین خصوص پس از  بحث و تبادل نظر، تصمیمات لازم گردید.

استاندار اصفهان گفت: احداث پایانه کامیون داران در شهرستان خمینی شهر که از درخواست های مردمی بود از سوی مسئولان این شهرستان به مجمع نمایندگان استان ارائه شده و در آینده ، تصمیمات لازم در مورد آن اتخاذ می گردد.

وی اضافه کرد: شهرستان خمینی شهر بیشترین تراکم جمعیت و کمترین میزان زمین را در استان اصفهان دارد بنابراین باید نسبت به تغییر کاربری زمین ها در این شهرستان دقت بیشتری صورت گیرد.

رضایی یادآور شد: اگرچه تحریم ها و فشارهای اقتصادی استکبار جهانی در برخی موارد بر تولید و فعالیت های اقتصادی اثرگذاشته است اما دلیلی بر توقف فعالیت های اقتصادی به ویژه در کارگاه های تولیدی واقع در خمینی شهر نیست.

وی خاطرنشان کرد: از تمامی شهرداران شهرهای در مسیر اصفهان، خمینی شهر و نجف آباد قرار دارند انتظار دارم تا با همدلی و بلندهمتی پروژه قطار اصفهان به نجف آباد را پیگیری کنند تا به بهره برداری برسد تا علاوه بر کاهش آلاینده ها، تسهیل کننده تردد مردم این شهرستان ها باشد.

تعداد بازدید: 25
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری استان اصفهان میباشد.
Powered by DorsaPortal