۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۰ خرداد
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1395/10/20 برگزاری جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان اصفهان با حضور جانشین قرارگاه پدافندزیستی امروز دوشنبه مورخ 95/10/20
برگزاری جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان اصفهان با حضور جانشین قرارگاه پدافندزیستی امروز دوشنبه مورخ 95/10/20

جلسه قرارگاه پدافند زیستی استان  امروز دوشنبه مورخ 20/10/95 با حضور سردار مهدی پور معاون سلامت سازمان پدافند غیر عامل کشور، به ریاست عقدایی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار و با حضور کلیه دستگاههای عضو قرارگاه تشکیل گردید.

در این جلسه صفدریان مدیر کل پدافند غیر عامل و دبیر قرارگاه پدافند زیستی استان اصفهان ، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت استان در حوزه های جمعیت ، ژئوپلتیک و همچنین حوزه های شش گانه مدنظر پدافند زیستی ( انسان ، نباتات ، دام ، آب ، غذا ، دارو ، محیط زیست ) به تشریح الزامات و تهدیدات احصاء شده در این حوزه ها و گزارشی از اقدامات انجام شده توسط قرارگاه پدافند زیستی استان در راستای شرح وظایف، الگوی اجرایی ابلاغی در خصوص وظایف دستگاههای عضو قرارگاه ارائه نمود.

در ادامه سردار مهدی پور جانشین قرارگاه پدافند زیستی کشور ضمن تشریح ماموریت و وظایف قرارگاه پدافند غیر عامل زیستی به تشریح وظایف دستگاهها و لزوم ایجاد آمادگی و هماهنگی بین دستگاهها در صورت وقوع تهدیدات زیستی پرداخت.

در این جلسه دکتر کریمی نیا از مدیرکل بهداشت و سلامت سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان تجربیات این قرارگاه در مباحثی همچون پیشگیری،رزمایش ها و مدیریت تهدیدات زیستی و ساختار اجرایی قرارگاه پدافند زیستی در استان هاپرداخت. در این جلسه دستگاههای عضو قرارگاه نیزضمن ارائه گزارشی از اقدامات خود در این زمینه و همچنین طرح ابهامات موجود ، آمادگی خود را برای اجرایی نمودن تدابیر قرارگاه پدافند زیستی استان اعلام نمودند.

 

تعداد بازدید: 9
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal