۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/08/22 حضور سردار زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور در شورای عالی قضایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل
حضور سردار زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور در شورای عالی قضایی استان به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل

یکشنبه هفته جاری سردار زارعی جانشین سازمان پدافندغیرعامل کشور با حضور در شورای عالی قضائی استان به مناسبت هفته پدافندغیرعامل طی اظهاراتی به تبیین شرح وظایف و ساختار پدافندغیرعامل پرداخت.

سردار زارعی با بیان اینکه وظیفه اصلی این سازمان شناسائی سرمایه ها، دارائی ها، سطح بندی و رصد تهدیدات احتمالی جهت مقابله با آنها می باشد اظهار داشت با عنایات الهی و رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا تاکنون اقدامات خوبی در این زمینه انجام گرفته است.

ایشان در ادامه با اشاره به تهدیدات مختلف از جمله تهدیدات زیستی که سلامت جوامع و اهداف قرار داده درخواست همکاری و تعامل دستگاه قضائی به عنوان مدعی العلوم برای مقابله با افراد و دستگاه های مختلف که موجب مخاطره امنیت روانی و سلامت جامعه می شوند گردیده و ورود دستگاه قضائی را بهترین ضمانت برای اهداف پدافندغیرعامل و مقابله با تهدیدات احتمالی دانست. همچنین با توجه به دیدگاه های مدیران دستگاه قضائی استان سردار زارعی امادگی سازمان را برای ارائه نظ کارشناس به دستگاه قضائی در مواردی که سلامت و امنیت عمومی جامعه را مورد تهدید قرار می دهد اعلام کرد.

تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal