۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۵ مهر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1398/02/30 اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل  استان اصفهان در سال 98
اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان اصفهان در سال 98 روز گذشته اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان اصفهان در سال 98 به ریاست دکتر رضایی استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل استان و با حضور اعضاء شورای پدافندغیرعامل و شورای تأمین و مدیران شرکتهای مستقر در منطقه نفتی شمال غرب اصفهان در محل پالایشگاه اصفهان برگزار گردید.

روز گذشته اولین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان اصفهان در سال 98 به ریاست دکتر رضایی استاندار و رئیس شورای پدافند غیرعامل استان و با حضور اعضاء شورای پدافندغیرعامل و شورای تأمین و مدیران شرکتهای مستقر در منطقه نفتی شمال غرب اصفهان در محل پالایشگاه اصفهان برگزار گردید.

در این جلسه پس از ارائه گزارش اقدامات انجام گرفته در راستای تقویت اصول و ملاحظات پدافندغیرعامل در منطقه نفتی شمال غرب اصفهان راهکارها و پیشنهادات لازم جهت کاهش آسیب پذیری و افزایش بازدارندگی در مقابل تهدیدات طبیعی و یا دشمن پایه عنوان گردید. استاندار اصفهان در این جلسه با  توجه به نقش حیاتی محصولات کلیدی تولید شده در این منطقه در اقتصاد کشور به اهمیت  منطقه اشاره و خواستار اهتمام بیشتر شرکتها به رعایت اصول پدافند غیرعامل گردید . ایشان در ادامه لازمه تحقق ایجاد یک شیمی پارک در منطقه را موجب همکاری و مساعدت بیشتر شرکتها با یکدیگر دانسته و تشکیل یک شرکت خصوصی سهامی خاص برای وحدت رویه در اقدامات حفاظتی در منطقه را لازم دانست. در ادامه آقای صفری مدیرکل و دبیر شورای پدافند غیرعامل استان گزارشی از اقدامات انجام گرفته در راستای تقویت اصول پدافند غیرعامل ارائه و از شرکت های مستقر در منطقه برای اقدامات انجام داده تقدیر نمود.

تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal