۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/10/06 نشست بررسی موضوعات پدافند غیر عامل دانشگاه اصفهان
نشست بررسی موضوعات پدافند غیر عامل دانشگاه اصفهان
روز گذشته سه شنبه مورخ 96/10/5 صفدریان مدیرکل پدافند غیر عامل استان با حضور در دانشگاه اصفهان ضمن بررسی موضوعات مرتبط با حوزه پدافند غیرعامل دانشگاه بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های علمی آن دانشگاه در طرح های پدافندی استان تأکید نمود.
در این جلسه که با حضور طالبی رئیس دانشگاه اصفهان، میرخانی معاون مالی و اداری دانشگاه، رحیمی معاون پژوهشی و فناوری و دبیر کمیته پدافند غیر عامل دانشگاه و جعفری کارشناس مسئول قرارگاه پدافند زیستی استان، ظرفیتهای دانشگاه اصفهان به عنوان دانشگاه جامع، توسط مسئولین دانشگاه تبیین شد. صفدریان در این جلسه با اشاره به تنوع رشته های آموزشی در دانشگاه بویژه در رشته های شیمی ، محیط زیست، فنی و مهندسی ، سایبری و اقتصاد بر لزوم ارتباط مستقیم میان دانشگاه و قرارگاه های چهارگانه پدافند غیرعامل در استان تأکید نمود. همچنین مقرر گردید حمایت لازم از پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در خصوص موضوعات مرتبط با قرارگاه های پدافند غیرعامل استان (زیستی- سایبری- پرتویی و شیمیایی) توسط دانشگاه بعمل آید.
سپس طالبی رئیس دانشگاه ضمن پر اهمیت دانستن موضوع پدافند غیر عامل در مقابله با تهدیدات فعلی در کشور و اقدامات پژوهشی گسترده هیأت علمی و دانشجویان این دانشگاه بویژه در حوزه های زیست محیطی، فنی و مهندسی و سایبری اعلام آمادگی نمود تا در تهیه و طراحی طرح های پدافندی و یا موضوعات تخصصی قرارگاه های مربوطه با اداره کل پدافند غیرعامل استان همکاری بعمل آید. همچنین در این جلسه گزارشی از میزان آمادگی و اقدامات انجام گرفته در خصوص تاب آوری و پیش گیری از تهدیدات احتمالی در حوزه پدافند غیرعامل در دانشگاه اصفهان ارائه گردید. در پایان جعفری مسئول دبیرخانه کمیسیون مقابله با بیوتروریسم و کارشناس مسئول پدافند زیستی اداره کل پدافند غیرعامل ضمن تبیین تهدیدات زیستی در استان خواهان مشارکت فعال دانشگاه در مقابله با اینگونه تهدیدات گردیده و با توجه به در دست اقدام بودن تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل، ویژگی ها، شرایط و شیوه نامه و شرایط مجری طرح جامع را تبیین نمود.
تعداد بازدید: 38
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal