۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/10/14 بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل استان اصفهان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
بازدید مدیرکل پدافند غیرعامل استان اصفهان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
روز گذشته صفدریان مدیر کل پدافندغیر عامل استان اصفهان با حضور در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دیدار با دکتر چنگیز رئیس این دانشگاه به بررسی آخرین وضعیت تهدیدات زیستی و اقدامات انجام گرفته در قرارگاه پدافند زیستی پرداخت.
در این جلسه صفدریان ضمن تقدیر از زحمات دکتر اصغری رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تبریک انتصاب خانم دکتر چنگیز به عنوان رئیس دانشگاه، ضمن اشاره به اقدامات انجام گرفته در مقابله با تهدیدات زیستی در قرارگاه پدافند زیستی استان، به نقش محوری دانشگاه علوم پزشکی در پیشبرد اهداف قرارگاه پدافند زیستی تأکید نمود.
در ادامه با تأکید بر لزوم هماهنگی میان دستگاه های ذی ربط در مقابله با تهدیدات زیستی عمده بویژه موج های چند سال اخیر بیماری های مشترک میان انسان و دام نظیر آنفلوانزای فوق حاد پرندگان ، تب کریمه کنگو و ... به اهمیت پیش گیری و آماده بودن دستگاه ها برای مقابله با شیوع این بیماری ها و کنترل آن در قالب قرارگاه پدافند زیستی و کارگروه های مربوطه تأکید نمود.
دکتر چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیز ضمن پر اهمیت دانستن حوزه پدافند غیرعامل اظهار داشت کادر آموزشی و درمانی دانشگاه با دقت و هوشیاری کامل نسبت به رصد تهدیدات زیستی که سالهاست جامعه را به خطر می اندازد اهتمام ورزیده و با اهتمام دستگاه های اجرایی دیگر آمادگی مقابله و کنترل این دسته از بیماری ها را دارد، ایشان همچنین از اعلام آمادگی اداره کل پدافند غیرعامل استان در بحث ارائه مشاوره و هدایت، اجرای تدابیر پدافندغیر عامل در حوزه های سایبری، کالبدی و زیستی دانشگاه استقبال کرد.
تعداد بازدید: 23
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal