۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ آذر
جستجو ورود اعضاء نقشه سایت
اداره کل پدافند غیرعامل
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1396/11/03 اولین دوره توجیهی سطح بندی پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی استان اصفهان96/11/02
اولین دوره توجیهی سطح بندی پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی استان اصفهان96/11/02

دوشنبه هفته جاری اولین دوره توجیهی سطح بندی پدافند غیرعامل دستگاه های اجرایی استان اصفهان توسط اداره کل پدافند غیرعامل استان و با حضور نمایندگان ویژه امر در دستگاه های اجرایی منتخب ، در محل شرکت آبفا شهری استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه صفدریان مدیر کل پدافند غیرعامل استان ضمن بیان خیرمقدم به کلیه حضار و شرکت کنندگان درجلسه، سطح بندی و اولویت بندی مراکز ثقل و زیر ساخت ها در دستگاه های اجرایی و سازمان ها را مهم قلمداد نمود.

ایشان اذعان نمود چنانچه مدیران در نظام برنامه ریزی ذیرربط، موضوعات کاری و فعالیت ها را بر اساس درجه اهمیت اولویت بندی نمایند، با صرف20 درصد زمان و هزینه، 80 درصد موفقیت حاصل می گردد و چنانچه این امر مهم مورد غفلت قرار گیرد، این تناسب و بهره وری معکوس می شود.

در ادامه مهندس حسن مشهدی از اساتید و کارشناسان متخصص سازمان پدافند غیرعامل کشور، به تشریح الزامات و نحوه سطح بندی پرداخت و بیان نمود که هدف از سطح بندی، غربالگری و اولویت بندی زیر ساخت های موجود در دستگاه های اجرایی و سازمانهاست که باید طی یک برنامه ریزی مشخص اقدامات لازم صورت گرفته و بر این اساس نسبت به تخصیص اعتبار اقدام گردد.

ایشان همچنین به تبیین ماموریت های پدافند غیرعامل در دستگاه ها و مراکز دارای ارزش و اهمیت کشور پرداخته، و اولویت بندی و اجرای اصول پدافندی در این زمینه را کمک به تخصیص اعتبارات موجه پدافندی  جهت مصون سازی دانست .

مشهدی اولویت بندی مراکز ثقل در مواجهه با تهدیدات را بر اساس نوع تاثیر ملی، منطقه ای، محلی و سایر معیارها و شاخص ها در سطوح مصوب از الزامات کنونی اعلام نمود.

در پایان جلسه مدیر کل پدافند غیر عامل استان و استاد مدعو به سوالات حاضرین پاسخ دادند.

تعداد بازدید: 35
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal