دولت و ملت، همدلی و هم زبانی استانداری اصفهان
صفحه اصلی
اخبار دفتر
1397/03/31 برگزاری دوره پیشرفته مقابله با تهدیدات بیوتروریسم جهت اعضاء کمیسیون در استان اصفهان
برگزاری دوره پیشرفته مقابله با تهدیدات بیوتروریسم جهت اعضاء کمیسیون در استان اصفهان

روز گذشته کمیسیون مقابله با تهدیدات بیوتروریسم استان اصفهان در راستای افزایش دانش تخصصی در حوزه بیوتروریسم اقدام به برگزاری دوره آموزشی آشنایی با تهدیدات بیوتروریسم نمود.

در این دوره آموزشی که با حضور اعضای کمیسیون مقابله با تهدیدات بیوتروریسم استان اصفهان و دبیران کمیسیون مربوطه در شهرستان برگزار شد دکتر رحیمی از اساتید خبره سازمان پدافندغیرعامل کشور به تشریح علمی حوزه بیوتروریسم و مصادیقی از تهدیدات این حوزه پرداخت. وی همچنین با ارائه راه کارهای علمی و اجرایی برای مقابله با اینگونه تهدیدات بر ضرورت هماهنگی و هوشیاری بیشتر دستگاه ها تاکید نمود.

صفدریان مدیرکل پدافندغیرعامل نیز در این دوره آموزشی پس از برشمردن اقدامات ارزشمند کمیسیون مقابله با تهدیدات بیوتروریسم بر ضرورت نظارت و اهتمام ویژه اعضا کمیسیون بر حوزه تهدیدات بیوتروریسمی تاکید, وبا اشاره به برخی تعصبات غیرمنطقی برخی افراد مبنی بر عدم طرح آسیب پذیری و تهدیدات متصور بر حوزه بیوتروریسم با توجیه احتمال تحریک اذهان عمومی، ضمن تشریح برخی از بی مبالاتی های مسئولین در برخی کشورها و حوادث و تبعات حاصله از وقوع تهدیدات بیوتروریسمی در همان کشورها، توجیه هراس افکنی بی مورد بر مردم را غیرقابل قبول عنوان و اذهان نمود با توجه به اینکه کشور ما همواره مورد هدف تهدیدهای مختلف بوده و بحمدا... ملت شریف ایران اسلامی همواره بدون هرگونه اضطراب و تاثیر پذیری از تهدیدات محتمل و حادث شده با درک و انگیزه مثال زدنی این تهدیدات را پشت سر گذارده، لذا، زیبنده نمی باشد که برخی از رده ها با توجیه احتمال تشویش سازی اذهان عمومی، از مطرح شدن تهدیدات متصور در جلسات کمیسیون و جلسات آموزشی و نهایتاً اتخاذ تدابیر آمادگی ساز ممانعت عمل آورند.

در پایان برخی از حضار پرسش های خود را پیرامون مسائل و مصادیق و تهدیدات خاص زیستی مطرح و پاسخ لازم در جلسه ارائه شد.

20
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal